AP SWIM To Zwycięzcy

Pływanie to nasza pasja i nasze życie. Od wielu lat uczymy od podstaw jak należy poprawnie pływać. Nie dotyczy to tylko najmłodszych, ale także i tych, którym zależy na osiąganiu sportowych wyników. Posiadamy liczne uprawnienia, ukończone kursy, a także niezbędną wiedzę o kulturze fizycznej. Na przełomie lat uzyskaliśmy stopnie I, II klasy jako trenerzy w pływaniu...

Wieloletnie Doświadczenie

W przeciągu wszystkich tych lat uzyskaliśmy bardzo duże doświadczenie w trenowaniu i opiece najmłodszych, a także w poprawnym szkoleniu zawodników sportowych, aby osiągali najlepsze wyniki.

Nowoczesne Metody

Prowadzimy zajęcia z wykorzystaniem nowoczesnych metod, a także przygotowujemy młodzież do egzaminów sprawnościowych na zawody i wyższe uczelnie sportowe.

Alicja Pęczak
Najwszechstronniejsza zawodniczka w historii polskiego pływania. Jest posiadaczką ponad 370 medali z imprez krajowych i zagranicznych, jest 82 - krotną mistrzynią Polski seniorek, 20 razy zdobywała medale mistrzostw Europy i świata. Jest także olimpijką z Barcelony, Atlanty i Sydney. To absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, doktor nauk o kulturze fizycznej, trener I klasy w pływaniu, instruktor aqua aerobiku, ratownik WOPR, od 1999 roku pracownik Zakładu Pływania AWFiS w Gdańsku. Pasją Alicji są dzieci i młodzież oraz działania na rzecz popularyzacji pływania w Polsce. Marzy o zwiększeniu bezpieczeństwa nad wodą poprzez naukę i doskonalenie pływania. Swoje cele osiąga spotykając się z dziećmi i młodzieżą w całej Polsce. Od lat wspiera fundację "Dr Clowna". Bierze także udział w corocznym koncercie fundacji Pani Ewy Gorzelak, zbierając pieniądze na dziecięcy oddział onkologiczny Szpitala Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.
Alicja Pęczak
Założycielka
Piotr Makar
To absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, doktor nauk o kulturze fizycznej, trener I klasy w pływaniu, ratownik WOPR, od 1998 roku pracownik Zakładu Pływania AWFiS w Gdańsku. Pasją Piotra jest pływanie sportowe i ciągłe dążenie do doskonalenia techniki pływania sportowego. Jako trener w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku, wychował wielu mistrzów Polski, a jego podopieczni zdobywali medale Mistrzostw Polski Seniorów oraz medale Mistrzostw Świata. Wielokrotnie też bili rekordy Polski. Piotr udziela się także na rzecz organizacji sportu pływackiego w Polsce. Jest członkiem Zarządu Polskiego Związku Pływackiego oraz członkiem Pomorskiego Okręgowego Związku Pływackiego.
Piotr Makar
Trener I Klasy
Agnieszka Szczecińska
Była pływaczka Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku, wielokrotna reprezentantka Polski w stylu klasycznym. Jest instruktorem pływania. Profesjonalnie i z radością prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne. Jako instruktor Aqua Baby, wspaniale przygotowuje maluszki do kolejnego etapu nauki pływania Jest nieocenionym wychowawcą na wyjazdach sportowych i obozach sportowo-rekreacyjnych. Agnieszka to pasjonatka sportu, której praca z dziećmi i młodzieżą przynosi wiele satysfakcji. Dzieci uwielbiają ją za pomysłowość, poczucie humoru i wspaniałą atmosferę na zajęciach. Rodzice cenią ją za bezpieczeństwo oraz postępy swoich pociech.
Agnieszka Szczecińska
Instruktorka Pływania
Jacek Nowicki
To absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Od wielu lat jest trenerem II klasy pływania i nauczycielem wychowania fizycznego. Jest także sędzią okręgowym pływania, co przydaje się podczas organizacji zawodów i imprez sportowych. Jako ratownik WOPR czuwa zawsze nad bezpieczeństwem uczestników zajęć. Czerpie ogromną przyjemność z pracy z dziećmi i młodzieżą. Jest osobą uśmiechniętą i optymistycznie nastawioną do życia. Wnosi wiele radości i pomysłowości w zajęcia, co szczególnie podoba się podopiecznym.
Jacek Nowicki
Trener II Klasy
Alicja Pęczak Założycielka Piotr Makar Trener I Klasy Agnieszka Szczecińska Instruktorka Jacek Nowicki Trener II Klasy