Informacje Szczegółowe

Nauka pływania prowadzona systematycznie rozwija nie tylko cechy fizyczne takie, jak: siła, gibkość, zręczność, lecz także cechy wolicjonalne takie jak: odwaga, zdecydowanie, wytrwałość, systematyczność, siła woli itp. Szkoła Pływania AP SWIM serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty zajęć nauki pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Realizujemy nowatorskie programy dostosowane do wieku i możliwości uczestników zajęć. Bazujemy na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu naszych Trenerów w pracy.

Dla Najmłodszych

Dla najmłodszych dzieci, które nie ukończyły jeszcze 4 roku życia, proponujemy naukę pływania z rodzicami w wodzie. Zajęcia prowadzone są na małej pływalni, na której dzieci i rodzice czują się bardziej komfortowo. Trener prowadzący zadaje ćwiczenia, które rodzice wykonują ze swoimi pociechami. Nauczyciel czuwa nad bezpieczeństwem uczestników, pomaga rodzicom, koryguje błędy. Doświadczenie trenerów i nowoczesne metody wykorzystujące nietypowe przybory i zabawki do nauki pływania, sprawiają, że nasze Maluchy radośnie spędzają czas w wodzie, jednocześnie zdobywając podstawowe umiejętności pływackie. A ćwicząc z najbliższymi czują się komfortowo.

Dla Dzieci Powyżej 4 Roku Życia

Dzieci powyżej 4 roku życia zapraszamy na zajęcia grupowe prowadzone z dużą dawką humoru. Zajęcia prowadzone są na małej pływalni, a prowadzący są z dziećmi w wodzie! Stwarza to dodatkowy komfort na przełamanie lęku przed wodą. Ćwiczymy z dziećmi, korygujemy błędy na bieżąco, podczas pływania. Wykorzystujemy przybory nietypowe, zabawki i nasze wieloletnie doświadczenie. Dobry humor, gry i zabawy wpływają na tempo nauczania pływania elementarnego.

Dla Młodzieży I Dzieci Starszych

Dla dzieci starszych i młodzieży proponujemy naukę i doskonalenie pływania na pływalni 25 metrowej, gdzie prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne. Wieloletnie doświadczenie zawodnicze naszych trenerów oraz umiejętności wykorzystania nietypowych ćwiczeń i najnowszego sprzętu pływackiego, powodują że nasi podopiecznie profesjonalnie uczą się sportowej techniki pływania.

Dla Osób Dorosłych

Osoby dorosłe zapraszamy na indywidualną naukę i doskonalenie pływania. Zajęcia prowadzimy w kameralnych warunkach. Program zajęć dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i możliwości zainteresowanych.

Więcej Informacji

Czas Zajęć: 45 Minut
Dni: Śr, Czw, Sob
Dostępne Miejsca:
    Novotel Gdańsk
    AWFiS Gdańsk
    Centrum Sportowe Sopot

Miejsca Zajęć

Poniżej znajduje się lista obiektów, na których prowadzimy zajęcia

Novotel
GDAŃSK
Ul. Jelitkowska 20

Zajęcia odbywają się w środy i soboty.

AWFiS
GDAŃSK
Ul. Kazimierza Górskiego 1, Gdańsk

Zajęcia odbywają się w soboty.

Centrum Sopot
Ul. Zacisze 7, Sopot

Zajęcia odbywają się we wtorki.

Kursy Ratownicze

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kursy ratowników wodnych WOPR.

Treningi Personalne

Wszystkim tym, którym zależy na profesjonalnym treningu personalnym mamy przygotowaną ofertę specjalną.